رایگان ثبت نام کنید، کلیه ویژگی‌ها را تست کنید!

طی دوره رایگان 7 روزه به کلیه ویژگی های اسپات پلیر و همچنین فضای رایگان برای تست کلیه امکانات اسپات پلیر دسترسی خواهید داشت.

ایجاد اکانت ناشران
 • فرمت پخش انحصاری

  به منظور امنیت و محافظت بیشتر، در اسپات پلیر کلیه فایل های صوتی و تصویری هنگام آپلود به صورت بلادرنگ به فرمت انحصاری اسپات پلیر تبدیل، مارک و رمزگذاری میشوند. این فرآیند باعث میشود حتی در صورت مهندسی معکوس، عملا داده های استخراج شده غیرقابل استفاده باشد.

 • قفل گذاری مجزا برای هر لایسنس

  یکی از برتری های اسپات پلیر نسبت به قفل های نرم افزاری مشابه داخلی و خارجی که که فایل های صوتی و تصویری را یکبار رمز میکنند، اینست که هنگام دانلود، فایل ها برای هر لایسنس به طور مجزا و بلادرنگ مجددا قفل گذاری، رمز و مارک میشوند. این فرآیند باعث میشود کپی برداری توسط هر روشی قابل تشخیص و پیگیری شود.

 • جلوگیری از ضبط صفحه

  پخش کننده با جلوگیری از توابع اسکرین شات و برنامه های ضبط صفحه مانع از ضبط و پخش ویدیوها، متن ها و آزمون های شما به طور مستقیم میشود. همچنین از نصب و اجرای پخش کننده در ماشین مجازی یا حین اتصال ریموت دسکتاپ جلوگیری میشود. در نهایت هر گونه تلاشی برای دور زدن سیستم امنیتی پخش کننده رصد شده و از آن جلوگیری میشود.

  * این ویژیگی مبتنی بر قابلیت های پلتفرم مقصد بوده و در برخی از سیستم عامل ها ممکن است به درستی عمل نکند.
 • امکان استریم یا دانلود ویدیو

  به منظور امنیت و محافظت بیشتر از دوره های آموزشی، در اسپات پلیر کلیه فایل های صوتی و تصویری ابتدا به فرمت انحصاری اسپات پلیر تبدیل شده و سپس برای هر لایسنس به طور مجزا قفل گذاری و رمز میشوند. این فرآیند باعث میشود حتی در صورت مهندسی معکوس، عملا داده های استخراج شده غیرقابل استفاده باشد.

 • تا 3 واترمارک تصویری

  با قرار دادن واترمارک اختصاصی ماننده شماره موبایل و کد ملی تایید شده کاربر برای هر لایسنس، حتی در صورتی که از روش هایی مانند تصویربرداری از صفحه توسط دوربین برای کپی محتوا استفاده شود به راحتی میتوانید شخص خاطی را ردیابی کنید. کلیه خصوصیات واترمارک ها مانند رنگ، اندازه فونت، مکان نمایش و ... قابل تعیین میباشند.

 • واترمارک صوتی

  با قرار دادن واترمارک اختصاصی ماننده شماره موبایل و کد ملی تایید شده کاربر برای هر لایسنس، حتی در صورتی که از روش هایی مانند تصویربرداری از صفحه توسط دوربین برای کپی محتوا استفاده شود به راحتی میتوانید شخص خاطی را ردیابی کنید. کلیه خصوصیات واترمارک ها مانند رنگ، اندازه فونت، مکان نمایش و ... قابل تعیین میباشند.

 • محدود کردن لایسنس ها

  برای هر لایسنس می توان به طور مجزا تعداد دستگاه و همچنین سیستم عاملی که لایسنس می تواند در آنها مورد استفاده قرار گیرد را تعیین کرد. برای مثال میتوانید مشخص کنید که یک لایسنس حداکثر بتواند در دو دستگاه که یکی از آنها ویندوز و دیگری مکینتاش باشد مورد استفاده قرار گیرد. همچنین در هر زمانی میتوانید لایسنس فعال شده برای یک دستگاه را لغو کنید.

 • لغو مجوز دستگاه ها

  در هر زمانی میتوانید کلیه دستگاه های که یک لایسنس توسط آنها ثبت شده را مشاهده و اقدام به لغو لایسنس برای دستگاه مورد نظر کنید. به محض اولین اتصال دستگاه لغو شده به سرور، لایسنس از برنامه پاک خواهد شد و دوره غیرقابل دسترس خواهد شد. از این ویژگی میتوان برای زمانی که کاربر قصد انتقال لایسنس از یک دستگاه به دستگاه دیگر را دارد میتوان استفاده کرد.

 • محدود کردن دسترسی به محتوا

  یکی از ویژگی های کاربردی اسپات پلیر امکان تعیین حداکثر حد دسترسی به محتوای یک دوره برای یک لایسنس است. از این ویژگی به طور مثال میتوان برای محدود کردن دسترسی کاربر هنگام فروش قسطی دوره های آموزشی یا برگزاری کلاس یا آزمون پیش نیاز حضوری استفاده کرد.

 • جمع آوری آمار و ارائه گزارشات

  اسپات پلیر آمار و اطلاعات متفاوتی از میزان دانلود، مدت مشاهده هر دانشجو و همچنین دفعات مشاهده یک ویدیو در زمان های مختلف را جمع آوری کرده و به صورت نمودار به شما ارائه میکند. این آمار به مدرسان شما کمک میکند قسمت های گنگ یک ویدیو را شناسایی کرده و کیفیت دوره های آموزشی خود را افزایش دهند.

 • بخشبندی دوره و عناونبندی ویدیو

  شما میتوانید بخش های مختلفی برای یک دوره تعریف کنید که به همراه دیگر محتوا در منوی کناری پخش کننده نمایش داده خواهند شد. همچنین می توانید برای ویدیوها در زمان های مختلف عناوینی تعیین کنید که در نوار پیشرفت پخش کننده مشخص گشته و با حرکت ماوس بر روی آن به صورت تولتیپ نمایش داده خواهند شد.

 • نمایش HTML

  شما میتوانید متون خود مانند سورس کد دروس، لینک های دانلود، منابع یک بخش و ... را به صورت HTML با قابلیت ناوبری در خود پلیر با قابلیت کپی متن نمایش دهید. همچنین به زودی قابلیت نمایش فایل های PDF به صورت محافظت شده و همراه با واترمارک نیز به پخش کننده افزوده خواهد شد.

 • برگزاری آزمون در پخش کننده

  در اسپات پلیر شما میتوانید در دوره خود آزمون های 4 گزینه ایی ایجاد کنید که در خوده پخش کننده برگزار می شوند. آزمون ها می توانند زماندار بوده و پس از پایان زمان به صورت خودکار تایید میشوند. همچنین می توانید یک آزمون را پیش نیاز مطالب بعدی قرار دهید و تا زمانی که دانشجو حداقل نمره را در آزمون کسب نکرده باشد امکان دسترسی به بخش های بعدی به او داده نخواهد شد. همچنین می توانید برای شرکت مجدد در آزمون در صورت عدم کسب حداقل نمره فاصله زمانی تعیین نمایید.

 • آپلود امن و آسان فایل ها

  آپلود کلیه فایل ها در اسپات پلیر توسط سیستم آپلودی قدرتمند با قابلیت صف کردن و ادامه آپلود در صورت قطع اتصال بر بستر امن HTTPS صورت میگیرد. همچنین در صورتی که نسخه ایی از فایل را قبلا آپلود کرد ه اید، می توانید فایل را مستقیما از URL فعلی به سرور اسپات پلیر دانلود کنید.

 • اکانت همکار با دسترسی محدود

  در صورتی که مدیریت پنل در دست کارمندان شما است با ایجاد اکانت همکار و محدود کردن دسترسی هر اکانت به بخش هایی از پنل می توانید مانع از خطاهای انسانی در دسترسی به بخش های مختلف پنل شوید. همچنین همانطور که در بخش API بیان شد میتوانید از اکانت همکار برای فروش دوره های خود در فروشگاه دیگر بدون دادن دسترسی کامل به آنها استفاده کنید.

 • پلاگین وردپرس

  پلاگین ووکامرس کمک می کند کلیه مراحل فروش دوره های آموزشی را کاملا اتوماتیک کنید. با نصب این پلاگین در وردپرس، پس از پرداخت مبلغ دوره توسط دانشجو لایسنس جدیدی با استفاده از شماره موبایل (قابل تنظیم) وی به عنوان واترمارک ایجاد میشود و همراه با لینک های دانلود پلیر و ویدیوها و همچنین کلید لایسنس وی در صفحه رسید سفارش به نمایش در خواهد آمد.

 • API با دسترسی کامل

  کلیه بخش های پنل اسپات پلیر اعم از ایجاد دوره، ایجاد و آپلود ویدیو، ساخت و ویرایش لایسنس توسط API قابل دسترسی هستند. همچنین کلیه اکانت های همکار نیز با لحاظ محدودیت هایی که برای آنها تعیین شده میتوانند به API دسترسی داشته باشند که از این ویژگی میتوان برای فروش دوره ها در فروشگاه های همکار بدون دادن دسترسی کامل به پنل استفاده کرد.

 • میزبانی فایل‌ها

  با استفاده از اسپات پلیر دیگر لازم نیست نگران فضای ذخیره سازی و امنیت ویدیوهای خود در فضای اینترنت باشید. اسپات پلیر کلیه ویدیوهای شما را به صورت انکریپت شده در سرور های امن خود ذخیره و بدون هیچگونه محدودیتی به صورت استریم یا دانلود با بالاترین سرعت در اختیار کاربران و دانشجویان شما قرار میدهید.

به SpotPlayer بپیوندید

ما مشتاق همکاری با افراد علاقه مند و کوشا در زمینه های زیر هستیم:

 • JavaScript Programming
 • NodeJS Programming
 • HTML & CSS Designing & Programming
 • C++ Programming
 • Network Administration
 • NoSQL & Big Data Programming
 • Neural & Deep Networks Programming
ارسال درخواست