ویدیویی که آپلود شده با پرش پخش میشود؟

به منظور کاهش حجم و پیچیدگی، پخش کننده تنها از ویدیوهایی MP4 با فرمت ویدیو H264 و فرمت صدای AAC پشتیبانی میکند. همچنین ویدیوها باید به صورت Interleaved و Fast Start باشند. برای اطلاعات بیشتر راهنمای اینکود ویدیو را مطالعه نمایید.

هنگام آپلود ویدیو در پنل، پیشرفت از همان ابتدا 99% میشود یا مدام قطع میشود؟

این مشکل زمانی روی می دهد که بر روی سیستم شما فایروالی (مجزا یا بخشی از آنتی ویروس) نصب باشد که کل فایل را از هر مرورگری دریافت کرده و سپس خود اقدام به آپلود میکند که در این حالت مرورگر تصور میکند کل فایل آپلود شده ولی اتصال هنوز برقرار است. در این حالت آنتی ویروس و فایروال را غیرفعال کنید یا از یک سیستم بدون آنتی ویروس امتحان کنید.

هنگام نصب پخش کننده اخطار ناشر نامشخص داده میشود؟

در نسخه های جدید اکثر سیستم عامل ها، برنامه ها باید توسط شرکت مادر امضای دیجیتال شوند و از آنجایی که همه این شرکت ها آمریکایی هستند این سرویس را به نرم افزارهای ایرانی نمی دهند. اما به منظور رفع نگرانی کاربران از این خطا همه نسخه های اسپات پلیر توسط سایت VirusTotal با بیش از 50 آنتی ویروس مختلف تست شده و لینک نتایج آن بر روی سایت قرار می گیرد.

صدا در سیستم کاربر با مشکل پخش میشود یا پخش نمیشود؟

این مشکل بیشتر در نسخه ویندوز به علت تنوع بالا در کارت های صدا سیستم ها ممکن است به وجود آید. در صفحه راهنمای ویندوز روش رفع این مشکل به طور کامل توضیح داده شده است.

چگونه میتوان مشکلی که در سیستم یک کاربر روی داده رفع کرد؟

اگر چه تمام نسخه های اسپات پلیر بر روی چندین دستگاه مختلف تست و بررسی میشود ولی از آنجایی که مشخصات سخت افزاری و تنظیمات نرم افزاری بسیار متفاوت هستند ممکن است به ندرت بر روی سیستمی پخش کننده به مشکل بخورد. در این حالت چون امکان ایجاد خطا برای ما وجود ندارد لازم است از کاربر بخواهید از مشکل خود با موبایل فیلم گرفته و آن را برای ما ارسال کنید. در صورتی که نتوان مشکل را از این طریق رفع کرد پس از هماهنگی با اتصال انی دسک به سیستم کاربر بررسی خطا صورت گرفته و رفع میشود.

SpotPlayer.ir

به SpotPlayer بپیوندید

ما مشتاق همکاری با افراد علاقه مند و کوشا در زمینه های زیر هستیم:

  • JavaScript Programming
  • NodeJS Programming
  • HTML & CSS Designing & Programming
  • C++ Programming
  • Network Administration
  • NoSQL & Big Data Programming
  • Nueural & Deep Networks Programming
ارسال درخواست